Hypontech

Dystrybucja paneli i inwerterów fotowoltaicznych

W ofercie naszej firmy dostępne są między innymi najnowszej generacji falowniki Hypontech. Produkty te charakteryzują się niezwykłymi parametrami technicznymi, zachowując przy tym korzystną cenę. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie maksymalizacja jego paramterów. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem falowników Hypontech, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy sprzedaż zarówno niewielkich ilości produktów, jak i dużych zamówień realizowanych na potrzeby liderów rynku fotowoltaicznego w Polsce.

Dlaczego warto wybrać falownik Hypontech?

Inwerter Hypontech oprócz korzystnej ceny i wysokiej wydajności posiada również szereg innych zalet. Co konkretnie oferuje ten sprzęt? Poniżej przedstawiamy kilka cech charakterystycznych urządzenia.

Powłoka Peters Conformal: jest to specjalna powłoka chroniąca najbardziej wrażliwe komponenty falownika.

Ograniczenie spadku mocy do 50°C: inwertery Hypontech pracują z najwyższą mocą do osiągnięcia temperatury wewnętrznej na poziomie 50°C. To znacznie więcej od tradycyjnych falowników.

Prosta i przemyślana konstrukcja: falownik Hypontech jest nie tylko lekki, ale również zaprojektowany w taki sposób, że nie dochodzi do zakłóceń elektromagnetycznych.

Niska waga: oferowany przez nas falownik jest niezwykle lekki, co sprawia, że jest on niezwykle prosty w montażu i może być instalowany nawet przez jedną osobę.

Izolowane dławiki: falownik ten charakteryzuje się najwyższej klasy zabezpieczeniami tranzystorów czy kondensatorów.

Cicha praca: oferowany przez nas produkt charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą. Emitowany przez niego dźwięk to zaledwie 20-25 dB, co można porównać z szeptem.

Wysoka sprawność: Sprawność falownika Hypontech to 98,2%.

Nowoczesny design: dostępny inwerter wyróżnia się nie tylko najwyższą kulturą pracy, ale również nowoczesnym i eleganckim wyglądem.

Zapraszamy do zakupu

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem falownika Hypontech, zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie dostępne są falowniki o różnej mocy. Chcesz poznać szczegóły lub złożyć zamówienie? Zapraszamy do kontaktu:

Tel.: 882 146 555 lub 694 460 555

E-mail: kontakt@jokapv.pl